تبلیغات
وبلاگ بهداشت و تغذیه - قضاوت خود را به تأخیر بیندازید.
 قضاوت خود را به تأخیر بیندازید. ... عمومی ,


    هر فكر، صورتی از انرژی است كه در جهت نیكی یا بدی خود تولید می‌كنیم‌. با اندیشیدن به افكار بهشتی با نیروهای بهشتی مرتبط می‌شویم‌، شادی را احساس می‌كنیم و آفتاب شادی را هر جا كه می‌رویم‌، می‌تابانیم‌.
    یاد بگیرید كه احساس هایتان را از طریق افكار مثبت مهار كنید. به دقت افكارتان را زیر نظر بگیرید. و هنگامی كه یك فكر منفی هجوم می‌آورد، خودتان را وارسی و به جای آن یك فكر مثبت جایگزین كنید. ذهن مثبت‌، اوضاع مثبت را به خود جلب می‌كند. به خاطر داشته باشید كه عالم‌، به نیات ما پاسخ می‌دهد. افكار و عقاید ما به صورت انرژی از وجودمان ساطع می‌شود و به جهان بیرون راه می‌یابد و محیط سعی می‌كند آن چه را كه می‌خواهیم‌، به ما هدیه كند. راز توفیق آن است كه میزان انرژی خود را در جهت مثبت و صعودی افزایش دهیم و برای خود و دیگران همیشه بهترین را بخواهیم‌. چرا كه حتی اگر در مورد دیگران نیت بد و منفی داشته باشیم‌، آثار مخرب آن گریبان گیر خودمان می‌شود. چه زیباست كه بهترین نیات و آرزوها و افكار را برای خود و دیگران داشته باشیم تا به اوج آرامش و شادی برسیم‌. بسیاری از اوقات اطرافیان در حالات روحی ما نقش تعیین كننده‌ای دارند و بسیاری از این روابط در كیفیت زندگی ما تأثیرگذارند. در این جهان هیچ حادثه‌ای بر حسب تصادف نداریم و در همة وقایعی كه روی می‌دهند، لطف و رحمت الهی نهفته است‌. تمام حوادث برای ما پیام‌هایی دارند كه سبب تكامل روحمان می‌شوند. مثلاً شما می‌توانید پیام آن حادثة به ظاهر بد را بعد از گذشت مدت زمانی بفهمید و یا حتی ممكن است تا زمانی كه زنده هستید، متوجه نشوید. زیرا بسیاری از این وقایع فرا سوی ادراك ما و جزء اسرار الهی هستند و تلاش برای فهم حكمت خداوند با هوش محدودمان‌، مانند سنجش اقیانوس با پیمانه است‌. هم چنین در ذهن الهی از دست دادنی‌ای وجود ندارد و اگر شما به ظاهر چیزی را از دست می‌دهید، معادل آن شی‌ء و یا حتی بالاتر از آن را به دست خواهید آورد و تمام این اشیأ به عنوان وسیله‌ای برای تكامل و زیبایی روح شما هستند. پس بیایید كاملاً بپذیریم كه در هر موقعیت نامطلوب‌، نیكی پنهانی برای همه وجود دارد. «ساقی هر چه ریزد از لطف اوست‌.»


نوشته شده توسط مهسا بانو دانشجوی علوم بهداشتی در تغذیه در جمعه 22 شهریور 1387 و ساعت 05:09 ق.ظ
 نوشته های پیشین
:: خوردن آب لیمو ترش و دارچین به همراه چای مفید است:: انگور بخورید،پیر نشوید:: خوراک سوسیس و اسفناج:: کلسترول خوب و بد چیست؟:: میلک شیر عسل:: راه پیشگیری ازبیماری چشم:: کوفته ی جنوبی:: یك مشت بادام ،یك خروار ارزش غذایی:: میوه های سلامتی بخش:: فشار خون:: بیماری های گوش:: غذاهایی برای بهتر دیدن و شنیدن:: رفع نفخ و قولنج:: کیک بستنی:: جلوگیری از تشکیل خطوط روی شکم و بدن در زمان بارداری
+ خوردن آب لیمو ترش و دارچین به همراه چای مفید است
+ انگور بخورید،پیر نشوید
+ خوراک سوسیس و اسفناج
+ کلسترول خوب و بد چیست؟
+ میلک شیر عسل
+ راه پیشگیری ازبیماری چشم
+ کوفته ی جنوبی
+ یك مشت بادام ،یك خروار ارزش غذایی
+ میوه های سلامتی بخش
+ فشار خون
+ بیماری های گوش
+ غذاهایی برای بهتر دیدن و شنیدن
+ رفع نفخ و قولنج
+ کیک بستنی
+ جلوگیری از تشکیل خطوط روی شکم و بدن در زمان بارداری

صفحات :